Seminerler herkese açık olmakla beraber, her seminer için “Kimler Katılmalı” bölümünde tavsiye niteliğinde açıklamalar verilmektedir. Ancak bazı seminerler “Mutlaka” temel düzeyde birtakım bilgiler gerektirmekte olup , bu nitelikleri taşımayanların katılmaması konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Eğitim Seminerlerine Neler dahildir : Kayıt ücreti, Eğitim Meteryalleri , öğle yemeği (belirtilmişse), sabah ve öğlenden sonra kahve ve ikramlar, Katılım Belgesi dahildir. Fiyatlara Konaklama ve % 18 oranında KDV dahil değildir.

Kayıt İşlemlerini Nasıl Yapabilirim : İnternet üzerinden kayıt formunu doldurarak yada direk e mail yollayarak kayıt talebinizi iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde sizlere onay için geri dönüş yapılmaz ise iletişimde bir hata olduğunu düşünerek acil olarak bizi 0212 322 0444 / 0850 302 0 433 numaralı telefonumuzdan arayınız.

İndirim : Aynı şirketten 2 kişi üzerinda katılımcılar için 10% indirim uygulanmaktadır. Ancak bu indirimler birleştirilmiş (bundle) fiyatlar için geçerli değildir.

İş Yerinde Eğitim (In-House) : Bütün Eğitimlerimizi Türkçe ve İngilizce dillerinde kurumunuza özel talep edebilirsiniz. Kurum içi eğitimler ekonomik olmakla birlikte zaman esnekliği de kazandırır. Detaylı bilgi için http://ifeonline.com.tr/ife/kurum-ici-egitimler/ tıklayınız veya talepleriniz için kurumsal@ife.com.tr adresine mail yollayınız.

Faturalandırma : Seminer sonrasında faturalarınız hazırlanarak Elektronik olarak 7 işgünü içerisinde tarafınıza yollanacaktır. Daha önce Fatura gerekiyorsa lütfen bu konuda bizi bilgilendiriniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim : Bütün Ödemeler Banka havalesi ile yapılmaktadır. Bireysel ödemeler için Kredi Kartı ile ödeme yöntemini de seçebilirsiniz. Ödemenin yapıldığı Kurum /Şahıs ile Faturalandırma aynı yere düzenlenmektedir. Farklı bir durum olması halinde lütfen bilgi veriniz.

Seminerler nerede verilmektedir : Seminerlerimiz eğitimlerin özelliklerine göre Swissotel The Bosphorus veya kurumumuzun belirlediği, katılımcılarımızın maksimumum seviyede rahat edebilecekleri (ulaşım, konfor,yemek, otopark v.s.) yerlerde yapılmaktadır.

İptal ve İade Koşulları : Eğitime katılım iptallerinde, Eğitim tarihinden 10 gün öncesinden haber vermek koşulu ile ücret iadesi 1 iş günü içerisinde derhal yapılır. Kurs başlama tarihinden 10 günden az bir süre önce iptal eden ya da katılmayan adaylar, kurs ücretinin tamamını ödemekle yükümlüdür.

10 gün önceden haber vermek koşulu ile hiç bir şart aranmadan katılımcı tarih ve eğitim seçimini değiştirebilir veya başka bir katılımcı gönderebilir.

Kurum içi eğitimlerde sözleşme, sözleşme yerine geçen belgeler (eposta, fax) ile teyit edilmiş ve/veya fatura ile oluşan programların iptal edilmesi halinde kurum eğitim bedelinin tamamını ödemekle yükümlüdür.Herhangi bir süre şartı aranmaz.

Şirket , yeterli sayıda katılımcının olmaması ve diğer olağandışı nedenlerden dolayı eğitimi erteleme , iptal etme ve bir sonraki eğitimle birleştirme hakkına sahiptir. Bu durumda katılımcının talep etmesi halinde hiçbir koşula bağlı kalmaksızın ücret iadesi yapılır.

Olağan olmayan bir olayda İFE bir etkinliği iptal etmek durumunda, katılımcılar tarafından yapılan herhangi bir masraftan sorumlu olmayacaktır. İFE bu nedenle şehir/ülke dışından gelecek olan katılımcıların tamamen iade edilebilir uçak bileti ve konaklama almasını önermektedir.

KURUMSAL

Ticari Ünvanımız : İFE İstanbul Finans Enstitüsü Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi

Vergi Sicil : Alemdağ V.D. 470 063 1208 | Ticaret Sicil : 563942

Mersis : 0 470 063 1208 00023