İFE İstanbul Finans Enstitüsü

İFE İstanbul Finans Enstitüsü, 2010 yılında finans alanında yetişmiş, kalifiye ve uluslar arası yetkinliklere sahip profesyonel insan gücünün yetişmesine katkı sunmak amacı ile kurulmuştur.

Ayrıca Finansal piyasaların gelişimi için başta finansal okur yazarlık olmak üzere, İstanbul Finans Merkezi projesi, Finansal ürünlerin geliştirilmesi ve tabana yayılması ile ilgili de çalışmalar yapmaktadır.

AML | Suç Gelirlerinin aklanması ve Terörizmin Finansmanının önlenmesi konusunda sunduğu uluslararası sertifika programları ve her seviyede eğitimleri ile bu konuda tek uzman kurumdur.

İFE Türkçe ve İngilizce dillerinde verdiği eğitimler ile Türkiye’nin en büyük kurumlarını portföyünde barındırmanın yanı sıra farklı ülkelerden katılımcıları ile uluslararası bir MARKA haline gelmiştir.

İFE İstanbul Finans Enstitüsü

İFE Halka açık eğitim seminerleri, finansal araçların muhasebeleştirilmesinden eğri analizine ve Finans Matematiğinden Finans Mühendisliğine kadar her seviyeyi kapsayan geniş bir program sunmaktadır.
Sınıflarının çoğu yetkin insanı tarafından akademik titizlikle verilen kurslarımız, iş ve finansal yaşamın nasıl işlediğine dair derinlemesine bir anlayışın birleşimidir. İFE, bir parçası olduğu için finansal piyasanın ihtiyaçlarını anlar.

Neden İFE?

İFE, Finans ve ilgili alanlar dışında herhangi bir eğitim faaliyeti sunmamaktadır. Bu da bizi konumuza fokuslanmamızı sağlayarak kendi
alanımızla ilgili en iyi hizmeti vermek konusunda ayrıcalıklı bir konuma taşımaktadır.

Finansal eğitimdeki tecrübemiz, sunduğumuz sertifika programlarımız sizi
kariyerinizde ilerlemenizi sağlayarak ayrıcalıklı hale getirecektir. Eğitim
seminerlerimiz basit derslerin çok ötesinde olup; eğitmenlerimiz deneyimleri ile kurumsal eğitimden daha fazlasını sunmaktadır. Derslerimiz örnek olaylarla etkileşimli olarak organize edilmektedir.

Kariyerinizi bir sonraki adıma atmayı, mevcut yeteneklerinizi arttırmayı ve kişisel bilgi tabanınızı genişletmeyi düşünüyorsanız, İFE bu hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.