SİTE İÇİ ARAMA

image image image image
CAMS Sertifika Programı Karapara Aklamayı Önleme Sertifikalı Uzmanlar Birliği (ACAMS), İFE İstanbul Finans Enstitüsü ile,  Karapara Aklamayı Önleme Uzmanlık Sertifikası’nı (CAMS) Türkiye’de vermek üzere ilk eğitimini 27 Eylül 2019 tarihinde açacaktır.
KF08 - M&A Due Diligence Birleşme ve Satınalmalar   M&A Şirket Birleşmeleri ve Devralmalar: Due Diligence  ve İnceleme ile Değer Yaratılması
MV01-Temel Finans & Temel Muhasebe "Temel muhasebe kavram ve kuramlarını ve bilanço anlamayı&yorumlamayı anlayın" İşletmelerde görev yapan,muhasebe ve finans çalışanları, bu bölümlerde çalışmayı düşünenler ile finans kökenli olmayan ve finans yönetimi konularında bilgilerini geliştirmeyi isteyen diğer yöneticiler, yönetici adayları ve çalışanları, konuya ilgi duyanlar katılabilmektedir.
Kurumsal Kredi Risk Analizi Bu eğitimin amacı ; Kurumsal kredi riski modelleme yöntemleri ve araçları analiz etmek için farklı enstrümanları irdelemektir.

İFE - İstanbul Finans Enstitüsü

Move
-

SON EĞİTİMLERİMİZ

EĞİTİMİMİZ HAKKINDA
Ticari Gayrimenkul Değerlemesi ve Menkul Kıymetleştirme

                                                                                                                                                             ...

Devam...
CFA® Chartered Financial Analyst Review Program

2019 CFA® Level I Review Program İFE İstanbul Finans Enstitüsü,  uluslarararası  düzeyde Yatırım Profesyonellik Uzmanlık Sertifikasyonu olan CFA® için  sınavlara hazırlık programları kapsamında Level I  eğitim programı Kasım 2019 da açılacaktır.

Devam...
MV03 - Maliyet ,Satınalma Uygulamaları ve Kontrol

Kimler Katılmalı : Satınalma , Proje Sorumluları, Birim Yöneticileri Maliyet / Cost Control Çalışan ve yöneticileri , Maliyet Muhasebesi, Bütçe, Üretim Yönetimi ve Finansal Raporlama da çalışan uzman ve yöneticiler ile üretim sistemlerinin her halkasında bulunan sorumlular bu eğitim programına katılabilirler. Seminerin Amacı : Maliyet ve Satınalma uygulamalarının ...

Devam...

Haberler

  • 1
  • 2

Bizi Takip Edin

VİDEO KULÜPGet the Flash Player to see this player.

İş Ortaklıklarımız

 

Site Mahallesi, Kerim Sokak, No: 27/14 Ümraniye 34760 İstanbul

0212 322 0444 - 0850 302 0433

ife [@] ife.com.tr