SİTE İÇİ ARAMA

FMVA® Financial Modeling & Valuation Analyst Sertifika Programı

İFE İSTANBUL FİNANS ENSTİTÜSÜ® & CORPORATE FINANCE INSTITUTE (CFI®) ORTAKLIĞI

 

İFE İstanbul Finans Enstitüsü® Corporate Finance Institute (CFI)® ile bir ortaklık anlaşması imzalayarak CFI’ın amiral gemisi olan Certified Financial Modeling & Valuation Analyst (FMVA)® Sertifikalarının Türkiye temsilcisi olmuştur.

Dünyanın en iyi Modelleme ve Değerleme Analisti sertifikalarından olan FMVA® Finansal Modelleme ve Şirket Değerlemeden ileri düzeyde Excel uzmanlığına kadar, size uzun yıllar harcamadan ve yüksek maliyetlere katlanmadan dünya standartlarında FİNANSAL ANALİST olarak kariyerinizde yükselmenize yardımcı olacak becerileri öğretir.

FMVA® size dünya standartlarında bir Finansal Analist becerilerine sahip olmanızı sağlayan Uluslararası Standartlarda Sertifika programıdır.

CFI'nin Finansal Modelleme ve Değerleme Analisti (FMVA)® Sertifikasyonu, şu an bulunduğunuz yerle  olmak istediğiniz yer arasındaki bir kariyer köprüsü olacaktır. Hedefimiz 2020 yılı sonuna kadar 2020 finans profesyonelini FMVA® Sertifikalı uluslararası profesyoneller arasında görmektir.

Türkiye Lansman fiyatlarıyla hemen başvurmak için lütfen aşağıdaki linkleri tıklayarak başvurunuzu yapın.

 

KURUMSAL TALEPLER | BİREYSEL BAŞVURU

 

 

Bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İFE İstanbul Finans Enstitüsü®

T: 0850 302 0433 | Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 


 

Site Mahallesi, Kerim Sokak, No: 27/14 Ümraniye 34760 İstanbul

0212 322 0444 - 0850 302 0433

ife [@] ife.com.tr