SİTE İÇİ ARAMA

E-Eğitim

İFE İstanbul Finans Enstitüsü® Nisan2020 den itibaren E-Eğitim programlarını açıyor. İlk planda   50 ye yakın akredite edilmiş konular ve Sertifika sınavları hazırlık programları sunulacaktır.


www.ifeonline.com.tr

İFE sınıf içi ve kurumsal alanlardaki eğitim programlarını Türkiye'nin her yerinden ve düşük maliyetlerle ulaşılmasını amaçlamaktadır. Özellikle de Üniversite öğrencileri ve yeni mezun adayların da yararlanacağı programlar ile Finans alanındaki yetişmiş insan gücünün gelişimine katkı sunacaktır.

PROGRAMLARIMIZ

· Bankacılık

· Finans

· Muhasebe

· Risk Yönetimi

· Sigorta

· Finansal Planlama &Varlık Yönetimi

E-Okuma değil , E-Öğrenme

En kaliteli ve en yeni  içeriği ile ilgili vak'a çalışmaları ve uygulamalar kapsamında sunulacak olan eğitimler, eğitim notu, slayt okumaya değil tamamen öğrenme temalı güncel olarak hazırlanmaktadır.

İçerik ve Bağlam

Kurslarımızda teorik kavramlar interaktif ve  pratik egzersizlerle geliştirilmiştir.  Gerçek iş dünyası ile uyumlu, güncel ve global finans sistemini anlayan bir yaklaşımla sunulmaktadır.

Simülasyonlar e-eğitim sunumumuzun en temel bölümünü oluşturarak, vak’a yaklaşımları ile katılımcılara yüksek kabiliyetli öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Kurumsal E-Eğitim talepleri için lütfen Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir veya 0212 322 0444 – 0850 302 0433 numaralı telefonlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 


 

 

Site Mahallesi, Kerim Sokak, No: 27/14 Ümraniye 34760 İstanbul

0212 322 0444 - 0850 302 0433

ife [@] ife.com.tr