SİTE İÇİ ARAMA

İstanbul Finans Enstitüsü

İFE İstanbul Finans Enstitüsü 2010 yılından itibaren Kurumsal ve açık eğitim seminerleri düzenlemektedir. Her seviyeyi içine alan ve en temel konulardan başlayarak Finansal Araçlar için Muhasebeden , Kazanç Eğrisi Analizine;  Finans Matematiği , Finans Mühendisliği, Yatırım Analizi, Varlık Yönetimi M&A gibi pek çok konuyu kapsayan geniş temelde bir program sunmaktadır. Uluslararası geçerliliğe sahip sertifika hazırlık programları ile (CFA, FRM, AML, CQF) finans alanında nitelikli insan kaynağının yetişmesine katkı sunmaktayız

Sınıfının en iyi yetkilileri tarafından verilen derslerimiz, akademik titizlik içerisinde, iş dünyası ile finans hayatının nasıl yürüdüğüne ilişkin derinlemesine bir anlayışın birleşimidir. İFE finansal piyasaların ihtiyaçlarını anlar; çünkü onun bir parçasıdır!

 

Konu ve içeriklerimiz titzlikle hazırlanmakta, hızlı gelişen Finansal Piyasalardaki bilgi değişimine cevap verecek şekilde güncel ve Dünya piyasalarıyla paralel bilgilerin sunulmasına özen göstermektedir.

Her biri kendi alanlarında uzman olan dinamik eğitmenlerimiz, her katılımcının kendi bakış açısını ortaya koymasını sağlayan canlı tartışmalarda kolaylaştırıcılık yapmaktadırlar.

İFE de  bir seminer programına katılmak sizlere farklı organizasyonlardaki ve bölgelerdeki en iyi uygulamaları öğrenme imkânı sunacaktır.

Neden İFE?
İFE Finans ve İlişkili konuların dışında hiçbir şekilde başka bir eğitim vermemektedir. 
Finans eğitimi piyasasında kendine has bir konuma sahibiz. Finansal eğitimdeki deneyimimiz, sizi ayrıcalıklı kılacaktır. Eğitim Seminerlerimiz  basit derslerin çok ötesindedir; eğitimcilerimiz kurumsal eğitimden fazlasını sunmaktadır ve uygulamalı örnek olay incelemeleri ile interaktif olarak yapılmaktadır. Uzmanlarımız son derece hırslı ve deneyimlidir. Mükemmeli yakalamaktaki kalıcı şöhret ve finansal eğitim alanında lider olmayı hedeflemekteyiz.

Eğer kariyerinizi bir sonraki aşamaya ilerletmeyi, var olan becerilerinizi artırmayı, kişisel bilgi temelinizi genişletmeyi düşünüyorsanız, İFE  bu hedeflerinize ulaşmanızda size destek olabilir.

Seminerlere Katılım için Lütfen Tıklayınız.

 

Haberler

Bizi Takip Edin

Site Mahallesi, Kerim Sokak, No: 27/14 Ümraniye 34760 İstanbul

0212 322 0444 - 0850 302 0433

ife [@] ife.com.tr