SİTE İÇİ ARAMA

Seminerlere Katılım

Seminerler herkese açık olmakla beraber, her seminer için “Kimler Katılmalı” bölümünde tavsiye niteliğinde açıklamalar verilmektedir. Ancak bazı seminerler “Mutlaka” temel düzeyde birtakım bilgiler gerektirmekte olup , bu nitelikleri taşımayanların katılmaması konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Eğitim Seminerlerine Neler dahildir : Kayıt ücreti, Eğitim Meteryalleri , öğle yemeği, sabah ve öğlenden sonra kahve ve ikramlar, Katılım Belgesi dahildir. Fiyatlara Konaklama ve % 18 oranında KDV dahil değildir.

Kayıt İşlemlerini Nasıl Yapabilirim : İnternet üzerinden kayıt formunu doldurarak yada direk e mail yollayarak kayıt talebinizi iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde sizlere onay için geri dönüş yapılmaz ise iletişimde bir hata olduğunu düşünerek acil olarak bizi 0212 322 0444 0850 302 0 433 numaralı telefonumuzdan arayınız.

İndirim : Aynı şirketten 2 kişi ve üzerinda katılımcılar için 10% indirim uygulanmaktadır. Ancak bu indirimler birleştirilmiş (bundle) fiyatlar için geçerli değildir.

İş Yerinde Eğitim (In-House) :  detaylı bilgi için www.ife.com.tr/kurumsal tıklayınız veya talepleriniz için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   adresine mail yollayınız.

Faturalandırma : Seminer sonrasında faturalarınız hazırlanarak  Kargo aracılığı ile 7 işgünü içerisinde tarafınıza yollanacaktır. Daha önce Fatura gerekiyorsa lütfen bu konuda bizi bilgilendiriniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim : Bütün Ödemeler Banka havalesi  ile yapılmaktadır. Ödemenin yapıldığı Kurum /Şahıs ile Faturalandırma aynı yere düzenlenmektedir. Farklı bir durum olması halinde lütfen bilgi veriniz.

Seminerler nerede verilmektedir : Seminerlerimiz eğitimlerin özelliklerine göre Swissotel The Bosphorus veya kurumumuzun belirlediği, katılımcılarımızın maksimumum seviyede rahat edebilecekleri (ulaşım, konfor,yemek, otopark v.s.) yerlerde yapılmaktadır.

İptaller : Eğitime katılım iptallerinde, Eğitim tarihinden 10 gün öncesinden haber vermek koşulu ile ücret iadesi 1 iş günü içerisinde derhal yapılır. Eğitim tarihine 10 günden az süreli iptallerde %50 kesintiye tabi tutularak ücret iadesi yapılır. 7 Günden az süreli iptal talepleri dikkate alınmaz ve herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Kesinti yapılan ve iadesi yapılmayan tutarlar firmaya/şahsa fatura edilir. 7 gün önceden haber vermek koşulu ile hiç bir şart aranmadan katılımcı tarih ve eğitim seçimini değiştirebilir. Kurum içi eğitimlerde sözleşme ve/veya fatura ile oluşan programların iptal edilmesi halinde 30 gün öncesinden haber vermek koşulu ile kurum eğitim bedelinin toplam tutarının % 50 sini ödemekle yükümlüdür.

Şirket , yeterli sayıda katılımcının olmaması ve diğer nedenlerden dolayı eğitimi erteleme , iptal etme ve bir sonraki eğitimle birleştirme hakkına sahiptir. Bu durumda katılımcının talep etmesi halinde hiçbir koşula bağlı kalmaksızın ücret iadesi yapılır.

KURUMSAL

Ticari Ünvanımız : İFE İstanbul Finans Enstitüsü Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi

Vergi Sicil : Alemdağ V.D. 470 063 1208

Ticaret Sicil : 563942

Ödenmiş sermaye : 50.000 TL (Ellibin TL)

Site Mahallesi, Kerim Sokak, No: 27/14 Ümraniye 34760 İstanbul

0212 322 0444 - 0850 302 0433

ife [@] ife.com.tr