SİTE İÇİ ARAMA

Çözüm Ortaklığı

İFE İstanbul Finans Enstitüsü , Finans alanındaki haklı başarısını ve gücünü İşbirliği içerisinde olduğu Kurum ve Eğitmenlerinden almaktadır.

İFE  Ulusal ve Uluslar arası başarılara imza atmış olan , her biri kendi konusunda deneyimli ,  Akademik /Finans Piyasaları/Reel Sektör bileşiminde hızlı değişen bilgi akışını takip eden,  en iyi eğitmenlerle işbirliği yapmayı hedeflemektedir.

Finans Dünyasında hızlı bir gelişme gösteren Ülkemizde  ve özellikle de İstanbul'un Uluslararası  Finans Merkezi  olma yolunda çalışmaları ile Reel Sektörün gelişmesinde ve  Profesyonel gelişimlerinde Kariyer Basamaklarında katkılarınızın olacağını düşünüyorsanız , bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaştırmaya hazırız.


Bizimle işbirliği yapmak , eğitmen olarak kadromuza katılmak, finansın her alanında katkıda bulunmak ve projelerinizi paylaşmak isterseniz , Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e mail yollayabilirsiniz veya 212 322 0444 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

 

Haberler

Bizi Takip Edin

Site Mahallesi, Kerim Sokak, No: 27/14 Ümraniye 34760 İstanbul

0212 322 0444 - 0850 302 0433

ife [@] ife.com.tr